Latviski English Русский
Par kompāniju   Klienti   Partneri   Kontakti
Objektu apsardze

Objektu drošība
Uzticama pulta apsardze mājās un birojā
Apsardzes trauksmes sistēma, kas uzstādīta birojā, mājā vai dzīvoklī, spēj novērst vairākas ārkārtas situācijas (iebrucējus, ugunsgrēka, gāzes vai ūdens noplūdi) un aizsargāt cilvēku dzīvību un veselību.

 
Savienojums ar diennakts uzraudzības dispečeru centru ļaus vairākas reizes palielināt ugunsgrēka trauksmes sistēmas efektivitāti.

 

Šāda apsardzes signalizācijas sistēma, kas savienota ar diennakts uzraudzības dispečeru centru, tiek saukta par objekta konsoles drošību. Drošības un ugunsgrēka trauksme caur radio kanālu, GSM kanālu, telefona līniju vai internetu pārsūta ziņojumu par trauksmes notikumu uz drošības vadības paneli. Saņemtais trauksmes signāls ļauj operatoram nekavējoties nosūtīt reaģēšanas pakalpojumu uz objektu un paziņot atbildīgajām personām par notikušo.

 

Objektam uzstādītajai attālinātai drošībai ir vairākas priekšrocības:

  • Savienojums ar ugunsgrēka trauksmes sistēmas vadības paneli - 1 dienas laikā;
  • Ierašanās objektā - 5-8 minūšu laikā;
  • Apdrošinātā atbildība

 

Uzticama tālvadības drošība var aizsargāt dzīvokļus, birojus, privātmājas un citus nekustamos īpašumus. Ja objektā ir uzstādīta konsoles drošība, reaģēšanas dienesti atradīsies notikuma vietā 5–8 minūšu laikā.

 

Ja jums nepieciešama dzīvokļu apsardze:

Plašs ugunsgrēka trauksmes iekārtu klāsts ļauj jums izveidot jebkura sarežģītības līmeņa sistēmu, kā rezultātā dzīvokļu konsoļu drošība nodrošinās nepieciešamo aizsardzības līmeni, ja nepieciešams, to var papildināt ar jauniem sensoriem. Lai netraucētu interjeru, dzīvokļu konsoļu drošību var aprīkot ar sensoriem, kuru izskats atbilst īpašniekam.

 

Ja jums nepieciešama privātmājas apsardze:

Efektīva mājas drošība tiek panākta ar individuālu pieeju katram objektam, ņemot vērā visas mājas īpašības un ugunsgrēka trauksmes signāla darbības apstākļus. Turklāt mājas tālvadības pults var ietvert perimetra drošības sistēmu, videonovērošanu un piejejas kontroli.

 

Ja jums nepieciešama ofisa apsardzeа:

Lai aizsargātu biroju, ir uzstādīta ugunsgrēka trauksmes sistēma, kas var darboties dažādos darba apstākļos, kā rezultātā konsoles drošības birojs nodrošina uzticamu aizsardzību pret zādzībām, uzbrukumiem vai ugunsgrēku. Turklāt videonovērošanas vai piekļuves kontroles sistēmu uzstādīšana ievērojami paplašinās biroja drošības sistēmas funkcionalitāti un paaugstinās biroja drošības sistēmas kopējo līmeni.

 

Kā darbojas attālināta biroja, mājas vai dzīvokļa apsardze?

Aizsargājamajā objektā ir uzstādīta vadu vai bezvadu signalizacija ar nepieciešamo sensoru skaitu (drošības sensors, ugunsgrēka sensors, gāzes noplūdes sensors, ūdens noplūdes sensors). Visi sensori ir savienoti ar ugunsdzēsības un apsardzes trauksmes sistēmas vadības paneli, izmantojot vadus vai (bez vadiem). Pēc sistēmas iestatīšanas un savienojuma ar trauksmes paneli trauksmes sistēma ir gatava darbam. Instalēto ugunsgrēka trauksmi var bruņot, ievadot kodu vadības panelī vai izmantojot taustiņu taustiņu - konsoles drošība ir iestatīta “drošības” režīmā. Sensora iedarbināšanas un trauksmes gadījuma gadījumā ugunsgrēka trauksme ar radio kanāla, GSM kanāla, telefona līnijas vai interneta palīdzību pārsūta trauksmes signālu uz drošības vadības paneli. Datu pārraides kanālu kopēšana nodrošina trauksmes signāla drošu pārsūtīšanu, kā rezultātā tālvadības pults ļauj savlaicīgi paziņot par reaģēšanas pakalpojumiem.

 

Reaģēšana uz tālvadības pults trauksmi.

Ja detektors ieslēdzas ugunsgrēka trauksmes sistēmā, vadības panelis nosūta trauksmes signālu uz vadības paneli. Izvērtējot draudu raksturu (uzbrukums, ugunsgrēks, gāzes noplūde utt.), Trauksmes signāls tiek pārraidīts reaģēšanas komandas apkalpei, kura rūpēsies par jūsu interesēm, kamēr jūs vai jūsu uzticamās personas vai glābšanas dienesti ieradīsies objektā.

 

Cik liela ir biroja, dzīvokļa vai mājas konsoles drošība.

Sākot no 7 € / mēnesī.

 

Varat saņemt konsultāciju, pasūtīt paneļa aizsarga uzstādīšanu mājām un birojam vai BEZMAKSAS inženiera aizbraukšanu, lai pārbaudītu vietni un sagatavotu komerciālu piedāvājumu pa tālruni: +371 25150000

Mūsu klienti
Apsardzes kompanija G4S Latvia
 
IKI Lielveikali un noliktavas
 
Genarts Autokompleksi
 
Latvijas Arhitektu savienība
 
TopRadio Radiostacija
 
Film Angels Studio Kinostudija

Parādīt visus


Copyright © 2008 SIA VERTUS  
Par kompāniju | Klienti | Partneri | Kontakti
Lapas dizains: