Latviski English Русский
Par kompāniju   Klienti   Partneri   Kontakti
Pieejas kontrole un darba laika uzskaite

Mūsu piedāvātajām cilvēku un automašīnu piekļuves kontroles sistēmām (PKS) tiek izmantoti dažādi elektroniskie identifikatori (kartītes, aproces, elektroniskās atslēgas, kodi utt.), jeb biometriskās identifikācijas metodes (atpazīšana pēc acs zīlītes, pirkstu nospieduma, plaukstas, sejas). Sistēmas veiksmīgi darbojas daudzos uzņēmumos un organizācijās, ir iespējams veikt modernizāciju, integrējot jau esošas iekārtas un caurlaides. Sistēmas ļauj kontrolēt arī autotransportu un pieeju uzņēmuma resursiem (printeriem, kopētājiem, kafijas automātiem utt.). Mēs piedavājam PKS sistēmas uz dAccess programmatūras bāzes (ar darba laika uzskaites opciju), ka arī uz FidPark programmatūras bāzes (ar ārējo darba laika uzskaites opciju). Sistēmas atšķiras arī pēc izbūves. Papildus FidPark PKS opcijas ir: apmeklētaju reģistrācija un kontrole, viesnīcu PKS, dienesta stāvvietas, sabiedriska transporta reversīvo posmu vadība.
Pieejas kontrole
Drošības sistēma - kā likums, diezgan sarežģīta konfigurācija, kuras svarīgs elements ir piekļuves kontrole (ACS). Tas ļauj jums aizsargāt objektu no nevēlamiem viesiem, kā arī automātiski nodrošina piekļuvi visiem, kam ir šīs tiesības. Piekļuves kontroles sistēma ir komplekss, kas sastāv no programmatūras un daudzu aparatūru: kontrolieriem, slēdzenēm, lasītājiem, izejas pogām, aizvērējiem, dažreiz pagrieziena rādītājiem un barjerām, durvju slēdzenēm, elastīgiem vadiem. Apmeklētāju identificēšanai tiek izmantotas individuālas kartes, aproces vai atslēgu piekariņi.

Piekļuves kontroles sistēmu komplektu izvēle
Šis virziens drošības sistēmās strauji attīstās, jo tas var nodrošināt pilnībā automātisku objekta piekļuves uzraudzības un kontroles procesu, ar papildu programmēšanu var ņemt vērā darba laiku, reaģēt uz ārkārtas situācijām un pārvaldīt klimata sistēmas. Tas novērš cilvēciskā faktora negatīvās sekas, novērš nepieciešamību pieņemt darbā īpašus darbiniekus.

Kas ir piekļuves kontrole
Piekļuves kontroles un pārvaldības sistēmām var būt atšķirīga sarežģītība - no liela mēroga un dziļi integrētām līdz vienkāršākajām, kas sastāv no elektronisko slēdzeņu tīkla vai automātiska kontrolpunkta. Šādas piekļuves kontroles pirkšana ir lielisks risinājums birojiem, privātmājām, veikaliem.

Atsevišķu priekšmetu cena var arī ievērojami atšķirties. Tas viss ir atkarīgs no uzdevumiem, ar kuriem jūs saskaras, tomēr ekonomiskās iespējas ir pieejamas burtiski visiem.

Zvaniet mums pa telefonu 25150000  - mēs palīdzēsim izvēlēties nepieciešamo komplektu un atbildēsim uz visiem jautājumiem.
Mūsu klienti
Apsardzes kompanija G4S Latvia
 
IKI Lielveikali un noliktavas
 
Genarts Autokompleksi
 
Latvijas Arhitektu savienība
 
TopRadio Radiostacija
 
Film Angels Studio Kinostudija

Parādīt visus


Copyright © 2008 SIA VERTUS  
Par kompāniju | Klienti | Partneri | Kontakti
Lapas dizains: