Latviski English Русский
Par kompāniju   Klienti   Partneri   Kontakti
Videonovērošana

Ja agrāk novērošanas kameras, kas ir daļa no videonovērošanas sistēmas, varēja redzēt tikai detektīvu filmās, tagad tās ir ļoti izplatītas. Tas nav nejaušs, jo cilvēks nevar atrasties daudzās vietās vienlaikus, un dažreiz ir nepieciešams paskatīties, kas tiek darīts mājās, pagalmā, birojā vai tirdzniecības telpā.
Video novērošanas sistēmas uzstādīšana nav lēta, taču jūs varat reālā laikā uzraudzīt savu īpašumu vai darbiniekus, kā arī iegūt papildu ērtības: jūs varat pieskatīt mazus bērnus vai dzīvniekus, atrodoties tālu no viņiem, redzēsit, kurš tuvojās vai tuvojās vārtiem, utt.
Ļoti augstas kvalitātes videonovērošanas sistēmas, kuras mēs piedāvājam, ļaus jums ietaupīt īpašumu un sniegt jums mieru.
Musu pakalpojumi
Uzņēmums VERTUS piedāvā videonovērošanas sistēmu uzstādīšanas pakalpojumus administratīvajām, noliktavu, biroju un citām telpām. Mūsdienu aprīkojuma līmenis ļauj uzstādīt video novērošanu gandrīz jebkuram objektam. Mēs palīdzēsim jums izveidot augstas kvalitātes interneta video novērošanu mājās vai ielu videonovērošanu. Videonovērošanas sistēmu uzstādīšana - praktiski novērš iespēju slēptai iekļūšanai aizsargājamā objekta teritorijā. Ir pierādīts, ka, pateicoties videonovērošanas ierīkošanai rūpniecības, tirdzniecības, banku iestādēs, zādzību un krāpšanas līmenis ir daudzkārt samazināts. Videonovērošanas uzstādīšana lauku mājā vai mājās ir ne mazāk pieprasīta, it īpaši, ja nepieciešams ķerties pie īrēta personāla (auklītes, kalpones utt.)

Videonovērošanas sistēmas uzstādīšana ir neatņemama daļa no drošas dzīvojamo vai administratīvo ēku drošības sistēmas organizēšanas. Pateicoties videonovērošanas sistēmu uzstādīšanai, ir iespējams uzraudzīt iekšējās telpas un apsargājamā objekta perimetru. Ja jums ir piekļuve internetam, jūs varat padarīt video novērošanu attālu. Mūsdienu videonovērošanas uzstādīšanas darbi ir sarežģīts un rūpīgs darbs. Parasti visas pašreizējās sistēmas ir pilnībā datorizētas, un tām ir vairākas papildu iespējas. Pēc video novērošanas uzstādīšanas ierakstīšanu var veikt nepārtraukti saskaņā ar kustības noteikšanu, trauksmi vai grafiku.

Video novērošanas uzstādīšana ir moderna, kvalitatīva un precīza aprīkojuma uzstādīšana. Visus video novērošanas uzstādīšanas darbus veiks kvalificēti darbinieki, izmantojot specializētu aprīkojumu. Mēs piedāvājam digitālās un analogās videonovērošanas uzstādīšanu. Video novērošanu mājās vai birojā var veikt, izmantojot dažāda veida un parametru kameras. Instalējot videonovērošanu, ir iespējama tās integrācija ugunsdzēsības un apsardzes sistēmā. Mūsu eksperti veiks dažādas sarežģītības videonovērošanas sistēmu uzstādīšanu un jebkurā vietā varēs izveidot interneta videonovērošanu. Regulāri tiek veikta videonovērošanas sistēmu garantija un pēcgarantijas apkope.

Mūsu klienti
Apsardzes kompanija G4S Latvia
 
IKI Lielveikali un noliktavas
 
Genarts Autokompleksi
 
Latvijas Arhitektu savienība
 
TopRadio Radiostacija
 
Film Angels Studio Kinostudija

Parādīt visus


Copyright © 2008 SIA VERTUS  
Par kompāniju | Klienti | Partneri | Kontakti
Lapas dizains: